کدخبر:0959/20240511

22 ارديبهشت 1403

انعقاد قرارداد۲۱۹ میلیارد ريالی دانشگاه صنعتی اصفهان با شرکت ملی نفت ایران
  قرارداد طرح پژوهشی "کاهش تولید آب اضافی با استفاده از روش‌های فناورانه در میدان نفتی مارون "با همکاری شرکت ملی نفت، شرکت نفت مناطق نفت‌خیز و دانشگاه صنعتی اصفهان به ارزش ۲۱۹ میلیارد ريال، با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی اصفهان، در حاشیه نمایشگاه بین المللی نفت امضا گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، ۱۲ قرارداد دانش‌محور با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، رئیس سازمان بازرسی کل کشور و شماری از نمایندگان مجلس و مدیران شرکت‌های نفت و دانشگاه‌ها در حاشیه دومین روز از بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در حوزه ازدیاد برداشت و بهینه‌سازی تولید نفت و گاز، با مراکز علمی و شرکت‌های تولیدی زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران امضا شد.

دکتر ذاکرحسین فیروزه رئیس اداره ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه صنعتی اصفهان با اعلام این خبر گفت: براساس قرارداد منعقد شده در این پروژه با محوریت گروه مهندسی نفت دانشکده مهندسی شیمی و با همکاری شرکت نفت مناطق نفت خیز جنوب به مدت ۳۰ ماه، مطالعات آزمایشگاهی، شبیه سازی و تزریق مواد شیمیایی (ژل پلیمر) در چند چاه از میدان نفتی مارون به صورت پایلوت اجرا میگردد.

دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان پیش از این در سال ۱۳۹۹ مجری طرح پژوهشی افزایش ضریب بازیافت میدان نفتی مارون شد.

سایر تصاویر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
CAPTCHA
برای اطمینان از اینکه شما یک فرد حقیقی هستید و از ورود اسپمرهای خودکار جلوگیری شود.
جای خالی را پر کنید.